بازی اکتشافی The Fabled Woods با انتشار تریلری معرفی شد

منبع: گیم فا

80

1399/3/15

23:12


بازی اکتشافی The Fabled Woods با انتشار تریلری معرفی شد

عنوان The Fabled Woods اثری ماجراجویانه و داستان محور به شمار می‌آید که استودیوی سایبرپانچ (CyberPunch) وظیفه‌ی توسعه‌ی آن و شرکت هدآپ گیمز (Headup Games) عرضه‌ی این بازی برروی فروشگاه استیم (Steam) را بر عهده دارد تا در نهایت در دسترس بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گیرد. دنیای به شدت زیبا و چشم‌نواز بازی به همراه جلوه‌های بصری و گرافیک هنری و خیره‌کننده‌ی آن دارای راز‌ها و اسرار زشت و وحشتناکی است که در گوشه و کنار آن مدفون شده‌اند. تاریکی عمیقی که بر دنیای The Fabled Woods چیره شده است را با هیچ نور صاف و روشن خورشیدی نمی‌توان برطرف کرد. شما تنها باید قدم اول را بردارید و وارد این ماجراجویی عجیب و غریب شوید.

شما در عنوان The Fabled Woods در نقش یک پدر که به دنبال پسر مفقود شده‌ی خود می‌گردد، به مناطقی پا می‌گذارید که به علت اتفاقات گذشته‌ای که در آن رخ داده‌اند، هرگز کسی به آن‌جا وارد نمی‌شود و افرادی که به آن‌جا رفته‌اند نیز هرگز برنگشته‌اند. در واقع هرکس وارد این محیط مخوف و اسرارآمیز شود به بخشی از اسرار وحشتناک آن تبدیل شده و راه برگشتی ندارد.

شخصیت اصلی بازی در واقع یک سرباز بازنشسته‌ی ارتش به شمار می‌آید که به دنبال پسر گم‌ شده‌ی خود مجبور می‌شود به این جنگل مخوف پا گذارد تا قبل از تاریکی هوا موفق شود وی را پیدا کند. شما باید جنگل را بگردید، با اسرار ترسناک و وهم‌آلود آن روبرو شوید و آن‌ها را به یکدیگر ربط دهید تا در نهایت موفق گردید رد پسر خود را به دست آورید. شما در طول ماجراجویی خود در این جنگل مخوف شاهد محیط و مناظر دل‌انگیز و چشم‌نوازی خواهید بود که البته همگی راز‌های زشت و وحشتناکی را در خود پنهان کرده‌اند. باید در مسیر خود پیش بروید، سرنخ‌های لازم را جمع‌آوری کنید و معماهای چالش برانگیز بازی را یکی پس از دیگری پشت سر گذارید.

داستان بازی از سه روایت در هم تنیده و پیچیده تشکیل شده است که در نهایت به یک پایان مشترک خواهند رسید و پاسخ سوال‌های شما را به بهترین شکل ممکن خواهند داد. داستان سرایی این بازی به شدت قدرتمند و هنرمندانه بوده و در نگارش آن از عناوینی به مانند Gone Home و Firewatch بهره برده شده است. شما باید در دنیای بازی کاوش کنید و صدای شخصیت‌هایی که با شما حرف می‌زنند را بشنوید. این صداها مهم‌ترین راهنماهای شما برای رسیدن به پسر مفقود شده‌تان به حساب خواهند آمد.

به تازگی استودیوی سایبرپانچ و شرکت هدآپ گیمز در خبری رسمی اعلام نمودند که عنوان ماجراجویی و اول شخص The Fabled Woods در فصل زمستان سال ۲۰۲۰ میلادی برروی فروشگاه استیم عرضه خواهد شد. به همین مناسبت تریلر معرفی این بازی رازآلود را نیز در دسترس بازی‌بازان قرار داده‌اند که در زیر می‌توانید به مشاهده‌ی آن بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو