دانلود مستند Banking on Africa: The Bitcoin Revolution 2020

منبع: دانلود ها

127

1399/3/15

23:17


دانلود مستند بانک‌داری در آفریقا انقلاب بیت‌کوین – Banking on Africa: The Bitcoin Revolution 2020

مستند-Banking-on-Africa

مستند The Bitcoin Revolution با دیدی کاملا متفاوت به مقوله بیت کوین و انقلابی که ایجاد کرده است، می‌پردازد. شما در این مستند مباحثی را خواهید دانست که تمرکز اصلی آن‌ها روی ارز رمزنگاری شده خواهد بود و سپس به‌طور خاص وارد بیت کوین و تاثیری که روی اقتصادهای مختلف گذاشته است، خواهد پرداخت. نمای کلی صنعت کریپتو در این مستند به‌صورت کامل بررسی شده و به‌ نحوه‌ی تغییر بیت کوین در طول این سال‌ها خواهیم پرداخت. این مستند نگاهی هم به کاربردهای جالب بیت کوین در صنعت‌های مختلف می‌پردازد و می‌توانید بدانید که بانک‌داری چه تغییراتی با ورود این رمز ارز خواهد داشت. بیت کوین سال‌های پر افت و خیزی را سپری کرده است و صنعت‌های زیادی با آن درگیر شده‌اند. بانک‌داری در آفریقا، گویا تاثیرات مهمی را از بیت کوین گرفته است و خوب یا بد بودن آن را در این مستند برررسی خواهیم کرد.

در مستند Banking on Africa: The Bitcoin Revolution خواهیم دید که وضعیت ارز رمزنگاری شده در قاره‌ی آفریقا به چه شکل بوده است و مباحث مربوط به آن، با چه واکنش‌هایی در دولت‌های مختلف کشورهای این قاره روبرو شده است. گزارش‌های زیادی در مستند خواهیم داشت که به‌صورت کامل پلتفرم ارز رمزنگاری شده و این پلتفرم را بررسی خواهد کرد. شما خواهید دانست که بیت کوین چه تاثیراتی روی مقر قدرت در آفریقا گذاشته است و مخصوصا چه چالش‌هایی را در کیپ تاون آفریقای جنوبی گذر کرده است. شما خواهید دانست که کشوری مثل آفریقای جنوبی، چطور توانست از بیت کوین سود برده و دولت این کشور چه واکنشی در برابر این پدیده داشته است. این قاره از همان ابتدای بیت کوین، وارد این عرصه شده و به‌همین دلیل هم تاثیرات آن را بهتر از هر نقطه دیگری در جهان، می‌توان در کشورهای این قاره مشاهده کرد.

info

Another week, another cryptocurrency documentary review… Although Banking on Africa: The Bitcoin Revolution, released May 22, promises something a little different.

For a start, amongst the usual crypto-101 and industry-overview fare, a focus on how Bitcoin and cryptocurrency is transforming the African continent feels like a breath of fresh air. After all, wasn’t “banking the unbanked” one of the nobler use-cases for Bitcoin, before it became all about the price?

In addition, most documentaries don’t have an accompanying in-depth 37-page report, allowing viewers to dive deeper into “The State of Cryptocurrency in Africa” and follow up on the topics covered in the film.

Both the report and the documentary are supported by cryptocurrency platform, Luno, which has a strong presence in Africa, having originally headquartered in Cape Town.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com

مطالب مشابه