بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning رسماً معرفی شد

منبع: گیم فا

42

1399/3/15

23:25


بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning رسماً معرفی شد

شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) و استودیوی آلمانی کایکو (Kaiko) به صورت رسمی از نسخه‌ی ریمستر بازی Kingdoms of Amalur: Reckoning رونمایی کردند. این نسخه‌ی ریمستر که Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning نام دارد، در تاریخ ۲۸ مردادماه ۱۳۹۹ (۱۸ آگست ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning برروی همه‌ی پلتفرم‌ها با قیمت ۴۰ دلار به فروش می‌رود. همچنین علاوه بر نسخه‌ی استاندارد، یک نسخه‌ی Collector Edition از این عنوان وجود دارد که در آن علاوه بر بازی اصلی، یک مجسمه‌ی Alyn Shir، یک لوح فشرده شامل قطعات موسیقی و ۵ اثر هنری است. این نسخه با قیمت ۱۱۰ دلار به فروش می‌رود.

ساعاتی پیش اطلاعات و تصاویری از عنوان Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning در فروشگاه مایکروسافت منتشر شد و حال این بازی به صورت رسمی معرفی شده است. بازی Kingdoms of Amalur: Reckoning عنوانی در سبک اکشن نقش‌آفرینی است که در سال ۲۰۱۲ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳، اکس‌باکس ۳۶۰ و رایانه‌های شخصی منتشر شد. این بازی از جمله عناوین منحصربه‌فرد در سبک نقش‌آفرینی بود که در آن یک سیستم مبارزه‌ای جالب را به بازی‌بازان ارائه می‌داد. شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) وظیفه‌ی انتشار و دو استودیوی بیگ هیوج گیمز (Big Huge Games) و ۳۸ Studios وظیفه‌ی ساخت این عنوان را در آن زمان برعهده داشتند. با این حال در سال ۲۰۱۸ میلادی، شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک حق امتیاز این بازی را بدست آورد و حال نسخه‌ی ریمستر این اثر قرار است حدود دو ماه دیگر به صورت رسمی عرضه خواهد شد. طبق اطلاعات منتشر شده، این نسخه شامل همه‌ی بسته‌های الحاقی خواهد بود و همچنین گرافیک و جلوه‌های بصری نیز بهبود یافته‌اند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو