بازی موبایل Tales of Crestoria تاخیر خورد

منبع: گیم فا

45

1399/3/15

23:41


بازی موبایل Tales of Crestoria تاخیر خورد

با این‌که طرفداران سری Tales of بندای نمکو (Bandai Namco) بی‌صبرانه می‌خواهند به تجربه‌ی بازی Tales of Crestoria برروی دستگاه‌های هوشمند خود بپردازند، اما به نظر می‌رسد که این افراد باید کمی بیشتر منتظر بمانند. تهیه کننده‌ی این بازی امروز خبر تاخیر این عنوان را با طرفداران به اشتراک گذاشت.

آقای تومومی تاگاوا (Tomomi Tagawa) با انتشار پیامی به این موضوع پرداخت و اعلام کرد:

از همه‌ی شما به خاطر پشتیبانی بی‌وقفه از Tales of Crestoria سپاسگزارم. از آن‌جایی که می‌دانم اکثر شما بی‌صبرانه منتظر بازی هستید، باید خبری را در مورد تاریخ انتشار با شما به اشتراک بگذارم.

من می‌خواهم از تمام کسانی که در آزمایش نسخه‌ی بتای بازی در ماه مه شرکت کردند، تشکر کنم. تعداد شرکت کنندگان بیشتر از چیزی بود که انتظار داشتیم. این به ما نشان داد که شما تا چه حد منتظر این بازی هستید. از صمیم قلب امیدواریم که از بازی لذت ببرید.

ما هم‌اکنون در حال اعمال آخرین تغییرات و رفع مشکلاتی که در آزمایش بتای بازی پیدا کردیم، هستیم. این کار بیشتر از چیزی که فکر می‌کردیم زمان برده است. روند توسعه‌ی بازی همچنان با در نظر گرفتن تاریخ عرضه در اوایل ماه ژوئن در حال انجام است، اما هنوز به زمان بیشتری نیاز داریم.

به خاطر به اشتراک گذاشتن این خبر عذرخواهی می‌کنیم؛ مخصوصاً پس از آن‌که در آخرین خبر خود به تاریخ عرضه‌ی بازی اشاره کردیم.

ما هم‌اکنون در حال بررسی کار‌های لازم هستیم و در آینده تاریخ انتشار جدید را به بازی‌بازان اعلام خواهیم کرد.

از این‌که کاری کردیم تا شما تا این حد منتظر بمانید، عذرخواهی می‌کنیم. اما اعضای تیم توسعه دهنده تمام تلاش خود را می‌کنند تا مطمئن شوند که بازی در زمان عرضه تا جای ممکن پولیش شده باشد. امیدواریم که منتظر تجربه‌ی بازی باشید.

با توجه به توضیحات آقای تاگاوا، بندای نمکو هنوز مطمئن نیست که روند توسعه‌ی بازی چه زمانی به اتمام می‌رسد. پس طرفداران سری Tales of باید همچنان اخبار پیرامون بازی را دنبال کنند.

بازی Tales of Crestoria در تاریخی نامشخص برای دستگاه‌های هوشمند اندروید و IOS منتشر خواهد شد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو