دانلود فصل اول انیمیشن Looney Tunes Cartoons S01 2020

دانلود فصل اول انیمیشن Looney Tunes Cartoons S01 2020


منبع: دانلود ها

36

1399/3/15

23:47


انیمیشن-Looney-Tunes-Cartoons-2019

نام انیمیشن: Looney Tunes Cartoons – کارتون‌های لونی تونز

سال انتشار: ۲۰۲۰

ژانر: انیمیشن، کوتاه، ماجرایی

مدت زمان: هر قسمت حدود ۱۰ دقیقه

کیفیت: WEBRip 1080p / WEBRip 720p / WEBRip x265 720p

وضعیت پخش: اتمام فصل اول

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد، ادغام‌شده با ویدیو

IMDB

طرفداران بانی خرگوشه می‌توانند خوشحال باشند، چرا که این سری جذاب با انیمیشن Looney Tunes Cartoons دوباره بازگشته است و شبکه‌ی HBO Max وظیفه‌ی پخش آن را برعهده دارد. این سری این‌بار با قسمت‌های ۵ دقیقه‌ای بازگشته است تا شخصیت‌های مختلفی همچون سیلوستر، توئیتی و دیگر دوستان‌شان را در قاب تلویزیون به ما نشان داده و بتوانیم ماجراجویی‌های خنده‌دار آن‌ها را دنبال کنیم. صدای بازیگران ماهری در این سری دیده می‌شود و حس و حال جذابی به انیمیشن پر سر و صدای این روزهای تلویزیون داده‌اند. آن‌ها در طول این ماجراجویی بزرگ، اتفاقات زیادی را از سر خواهند گذراند و خواهیم دید که بانی چه‌طور می‌تواند همراه با دوستانش، زندگی خوبی را تجربه کرده و در برابر گربه‌ی شرور سری ایستادگی کند.

بازگشت این سری داشتنی با Looney Tunes Cartoons 2020، خاطرات بسیار جذاب و دلنشینی را برای کودکان دهه‌های قبل زنده خواهد کرد. بانی خرگوشه همواره یکی از شخصیت‌های مهم در عرصه کارتون‌های قدیمی بود که به‌دلیل هوش بالایش، می‌تواند از تمام خطراتی که برایش ایجاد می‌شود، فرار کند. او بسیار چالاک و پرسرعت بود و علاوه بر خودش، کمک زیادی نیز به دوستانش می‌کرد. مادربزرگ قصه که همراه با توئیتی زندگی می‌کند، در این راه به بانی کمک می‌کند و لحظات خنده‌دار و جذابی را همراه با وی سپری می‌کنیم. کیفیت سری قطعا نسبت به گذشته، خیلی فرق کرده است و بافت تصویری جذابی را شاهد هستیم. هیجان صحنه‌های اکشن سری بالا رفته است و می‌توانید با حواس جمع‌تری آن را تماشا کنید. محیط‌های جذاب و زیبای مزرعه نیز با رنگ‌های شاد طراحی شده است و هنوز هم همان گرمیت را در بین دوستان بانی می‌توانیم مشاهده کنیم.

info

A reboot of the Looney Tunes, which consists of 1000 minutes spread across 1-6 minute shorts featuring Bugs Bunny, Daffy Duck, Porky Pig, Tweety Bird, Sylvester Pussycat, Elmer Fudd, and the brand’s other marquee characters played by a proficient voice cast in visually vibrant misadventures all driven by simple gags.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com

مطالب مشابه