میناوند: خدا نکند پرسپولیس به پیشکسوتان برسد

منبع: ورزش 3

15

1398/2/27

19:01


مهرداد میناوند بار دیگر به انتقاد از شرکت پیشکسوتان کهن پرداخت و همچنین صحبت های جدیدی را مطرح کرد.

میناوند: خدا نکند پرسپولیس به پیشکسوتان برسد

به گزارش ورزش سه، مهرداد میناوند دفاع چپ سابق تیم پرسپولیس در روزهای اخیر انتقادات تندی را علیه شرکت پیشکسوتان کهن مطرح کرده است. او در گفتگو با خبرنگار ورزش سه گفت: من همیشه احترامی که به پیشکسوتان میگذارم را به هیچ کس نگذاشته ام و اگر کسی از حرفم ناراحت شده منظورم کسی است که واقعا پرسپولیس را دوست دارد من از او معذرت میخواهم. بعضی ها خود را تافته جدا بافته میدانند. بعضی ها را دیده ام که سر هوادار منت میگذارند اما این هوادار است که باید منت بگذارند چون او من را به این جایگاه رسانده است. مواضعم نسبت به چیزی که دیده ام مشخص است و هیچ وقت هم سکوت نکرده ام.

 

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که دقیقا به چه چیزی نقد دارد گفت: بعضی پیشکسوتان متاسفانه از برد پرسپولیس خوشحال نمیشوند. علی پروین را می شناسم و به او گفتیم کسانی هستند که موفقیت پرسپولیس را نمیخواهند. واضح صحبت میکنم. من با یک سری آدم ها در شرکت پیشکسوتان مشکل دارم و آن ها را نقد میکنم. من با آن ها نشستم و فوتبال نگاه کردم و دیدم که از برد پرسپولیس خوشحال نمی‌شوند. من خودم را هوادار میدانم. هیچ وقت علیه پیشکسوتان صحبت نکردم. کورکورانه هم حمایت نکردم.

 

مهرداد میناوند در ادامه افزود: آن ها بیانیه دادند بروید کامنت ها را بخوانید. البته این را بگویم که بحث علی پروین و پنجعلی سواست، من هر وقت آن ها را دیده ام و احترام گذاشته ام، آن ها بزرگتر من هستند. یک سری آدم ها از محبوبیت پروین سو استفاده می‌کنند و من این را به خود علی آقا هم گفته ام.

 

دفاع چپ دهه ۷۰ پرسپولیس با اشاره به شرکت پیشکسوتان کهن اظهار داشت: این ها مثل هوو هستند بالا سر پرسپولیس درصورتی که در 4 سال اخیر پرسپولیس با برانکو عالی بوده و واقعا بازیکنان باید چه کار کنند که نکرده اند؟ این که با یک باخت یا مساوی بیایند و این حرف ها را بزنند زیبنده نیست.

 

او درباره احتمال واگذاری پرسپولیس به این شرکت عنوان کرد: مخالف واگذاری باشگاه پرسپولیس به شرکت پیشکسوتان کهن هستم و خدا نکند این اتفاق رخ دهد. این عقب گرد به 50 سال پیش است. پرسپولیس به باشگاه شدن نزدیک است و می‌تواند در آینده شرایط بهتری را داشته باشد اما در شرکت پیشکسوتان عده ای هستند که دوست ندارند تیم موفق شود.

 

میناوند در پایان افزود: کسی که دلسوز است باید موضع گیری کند، چه بهروز رهبری فرد و چه بقیه. بعد از قهرمانی حذفی صحبت های بیشتری را مطرح می‌کنم چون دوست ندارم الان حواس هواداران به این موضوعات حاشیه ای باشد اما میگویند حرف را بیندازید زمین خودش برمیدارد. در زیر همان پستی که در اینستاگرام منتشر کردند دیدید که مردم چقدر موضع تندی علیه‌شان گرفتند و این نشان می‌دهد که چقدر زیاد بین مردم منفور هستند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو