Fortnite رکورد جدیدی در زمینه بازیکنان همزمان ثبت کرد - زومجی | نیوز پارسی

Fortnite رکورد جدیدی در زمینه بازیکنان همزمان ثبت کرد

منبع: زومجی

بازدید: 43

تاریخ: 1397/8/18

ساعت: 13:17


Fortnite رکورد جدیدی در زمینه بازیکنان همزمان ثبت کرد

بر هیچ‌کس پوشیده نیست که Fortnite یکی از محبوب‌ترین بازی‌های حال حاضر است و افراد زیادی در سراسر جهان این ساخته بتل رویال و رایگان اپیک گیمز را تجربه می‌کنند. حال در جدید‌ترین اخبار بازی، اعلام شده که فورتنایت رکورد جدیدی در زمینه تعداد کاربران همزمان ثبت کرده است. 

پس از انتشار فورتنایت در کشور کره جنوبی، تعداد کاربران همزمان این بازی به ۸.۳ میلیون نفر رسید و این بدین معنی است که بیش از ۸ میلیون نفر در سراسر جهان این بازی را به صورت همزمان تجربه کرده‌اند! این خبر را ابتدا یک سخنگوی شعبه کره جنوبی اپیک گیمز اعلام کرد که در ادامه این رقم توسط منابع دیگر هم رسما تایید شد. 

در مقام مقایسه، بیش‌ترین تعداد کاربر همزمان استیم برای مجموع تمام بازی‌هایش تقریبا در حدود ۵ میلیون نفر است و بیش‌ترین تعداد افرادی هم که صرفا همزمان کلاینت استیم را اجرا کرده‌اند (نه اینکه لزوما در حال تجربه بازی خاصی باشند) تا به امروز ۱۶ میلیون نفر گزارش شده است. همچنین در مقایسه با سایر بازی‌ها، بیش‌ترین کاربر همزمان بازی پابجی تا به امروز سه میلیون نفر بوده است و در حال حاضر هم تعداد کاربران همزمان این بازی رقمی در حدود ۷۹۰ هزار نفر است. 

در ماه فوریه سال جاری، یک بار تعداد کاربران همزمان فورتنایت به ۳.۴ میلیون نفر رسید که این مساله مشکلات شدیدی را برای سرور‌های بازی در پی داشت. با این حال در مقطع فعلی و با عبور تعداد کاربران همزمان بازی از مرز ۸ میلیون نفر، مشکل خاصی در سرور‌های آن دیده نمی‌شود که نشان از بهتر شدن وضعیت سرور‌های بازی در ماه‌های گذشته دارد. 

نظرات خود را در مورد محبوبیت فورتنایت و تعداد بالای کاربران بازی با زومجی به‌اشتراک بگذارید. 

برچسب ها: Epic games Fortnite

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


استقلال جهان هند سامسونگ اپل خبرگزاری حوزه موبایل لیبی سودان نقاشی نوآوری لاستیک تکنولوژی عباس عبدی سید حسین حسینی کوالکام بمب سیدمهدی رحمتی روغن موتور رنگ آمیزی آسانژ آلرژی در نوزادان همایش دکترین مهدویت مرکز فقهی ائمه اطهار عفونت در نوزادان Brad Pitt واکسن نوزادان عکس هایی از زندگی کاری کارگر سنگ تراش لرستانی تصاویری جالب از کوچک ترین مرد جهان زنی با پاهای ۷۰ کیلو گرمی عکس تصاویری از عشق گربه به طوطی محمد علی یحیوی ترسناک ترین آسانسور جهان عکس عکسهای جالب هنرنمایی های زیبا و دیدنی با موتور ساختار مغز دخترا کشف شد عکس عکسهای دیدنی از گاو تک شاخ و 3 شاخ عجیب ترین زمین فوتبال عکس عکسهای جالب و دیدنی روز 18 خرداد 1390 عکس‌هایی از فیلم گشت ارشاد خبر مهم آنجلینا جولی معتاد شد عکس عکس های افراد معروف در فرودگاه ها عکسهایی از مراسم عروسی هیفا وهبی آخر عاقبت تام و جری مثل میگ میگ معلوم شد عکس عکس هایی از چپ‌ دست‌ های معروف سینمای هالیوود مصاحبه یحیوی تصاویر جالب و دیدنی از مجسمه های شنی عکس های زیبا ترین زنان جهان ساخت قاب عکس نقاشی جنگل نقاشی عقاب نقاشی کبوتر نقاشی طاووس نقاشی قو ایمنی در نوزادان

به روایت تصویر


به روایت ویدئو