X018 | بازی‌های Hellblade: Senua’s Sacrifice و PUBG به Xbox Game Pass اضافه شدند - گیم فا | نیوز پارسی

X018 | بازی‌های Hellblade: Senua’s Sacrifice و PUBG به Xbox Game Pass اضافه شدند

منبع: گیم فا

بازدید: 16

تاریخ: 1397/8/20

ساعت: 02:21


X018 | بازی‌های Hellblade: Senua’s Sacrifice و PUBG به Xbox Game Pass اضافه شدند

اگر اخبار مراسم X018 را دنبال کرده باشید، حتما متوجه شده‌اید که مایکروسافت بسیار خوب ظاهر شده است. علاوه بر معرفی بسته‌ی الحاقی جدید برای بازی محبوب Sea of Thieves، تاریخ انتشار بازی Crackdown 3 را نیز مشخص کرد. اکنون ۲ بازی جدید به سیستم Xbox Game Pass اضافه خواهند شد. 

حتما با بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice آشنایی دارید؛ عنوانی که توسط استودیو نینجا تئوری (Ninja Theory) ساخته شد و توانست نظر مثبت بازی‌بازان و منتقدین را با هم جلب کند. اگر از هواداران این بازی هستید که هنوز آن را تجربه نکرده‌اید و یا قصد دارید دوباره به دنیای دختر روان‌پریش استودیو‌ی نینجا تئوری قدم بگذارید، اکنون می‌توانید این بازی را توسط سیستم Xbox Game Pass تجربه کنید. قابل ذکر است که این بازی برروی کنسول اکس‌باکس وان اکس از ۴K نیز پشتیبانی کامل خواهد کرد.

عنوان دیگری که به این سیستم اضافه شده است، بازی نیست جز PlayerUnknown’s Battlegrounds. عنوانی که می‌توان آن را اولین بازی قلمداد کرد که توانست نام سبک بتل‌رویال را بر سر زبان‌ها بیندازد. برای تجربه‌ی این بازی نیز اکنون می‌توانید از طریق سیستم Xbox Game Pass اقدام کنید.

به زودی تریلر رسمی هر کدام از این بازی‌ها برای سیستم Xbox Game Pass برروی سایت قرار خواهد گرفت.

به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد تا با نمایش‌های خود در طی مراسم X018 به خوبی رضایت هواداران اکس‌باکس را جلب کند و احتمالا تا به اینجا در کار خود موفق بوده است.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو