X018 | قابلیت پشتیبانی از ماوس و کی‌بورد، هفته‌ی آینده به ایکس‌باکس اضافه می‌شود

منبع: گیم فا

بازدید: 6

تاریخ: 1397/8/20

ساعت: 02:36


X018 | قابلیت پشتیبانی از ماوس و کی‌بورد، هفته‌ی آینده به ایکس‌باکس اضافه می‌شود

شرکت مایکروسافت در جریان مراسم X018، اطلاعات تازه‌ای از ماوس و کی‌بورد ویژه‌ی کنسول ایکس‌باکس وان و لاین‌آپ بازی‌هایی که در آینده از آن پشتیبانی خواهند کرد را منتشر کرده است.

در جریان مراسم X018، شرکت مایکروسافت اعلام کرد که قابلیت پشتیبانی از ماوس و کی‌بورد هفته‌ی آینده به کنسول ایکس‌باکس وان اضافه خواهد شد. تنها تعداد محدودی از بازی‌ها در زمان عرضه‌ی این قابلیت از آن پشتیبانی خواهند کرد و در آینده به تعداد این بازی‌ها اضافه خواهد شد. از جمله بازی‌هایی که از این قابلیت در زمان عرضه پشتیبانی می‌کنند، دو عنوان رایگان Fortnite و Warframe هستند.

در آینده و در ماه نوامبر، بازی‌های Bomber Crew، Deep Rock Galactic، Strange Brigade، Vermintide 2، War Thunder و X-Morph Defense نیز به جمع عناوینی که از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند، اضافه خواهند شد. شرکت مایکروسافت تایید کرده است که بازی‌هایی مانند Children of Morta، DayZ، Minion Master، Moonlighter، Vigor، Warface و Wargroove نیز در آینده به این مجموعه اضافه خواهند شد ولی زمان عرضه‌ی به‌روزرسان آن‌ها مشخص نشده است.

در کنار معرفی بازی‌هایی که از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند، شرکت مایکروسافت از ماوس و کی‌بوردهای ویژه‌ی ساخته شده برای کنسول ایکس‎باکس وان نیز رونمایی کرد. شرکت تولیدی Razer به عنوان تنها شریک تجاری و تولید کننده‌ی این محصول که در ماه ژانویه‌ی سال ۲۰۱۹ رونمایی خواهد شد، معرفی شده است. براساس صحبت‌های شرکت مایکروسافت، این محصولات برای استفاده برروی کنسول و یا رایانه‌ی شخصی طراحی شده است و از ویژگی‌هایی مانند دکمه‌ی مخصوص Xbox، نورپردازی دینامیک کنسول و برخی ویژگی‌های دیگر پشتیبانی خواهد کرد.

موارد مشابه


به روایت تصویر


به روایت ویدئو