X018 | مایکروسافت Obsidian Entertainment را به لیست استودیوهای فرست پارتی خود اضافه کرد - گیم فا | نیوز پارسی

X018 | مایکروسافت Obsidian Entertainment را به لیست استودیوهای فرست پارتی خود اضافه کرد

منبع: گیم فا

بازدید: 22

تاریخ: 1397/8/20

ساعت: 03:21


X018 | مایکروسافت Obsidian Entertainment را به لیست استودیوهای فرست پارتی خود اضافه کرد

شرکت مایکروسافت قصد دارد تا استودیوهای جدیدی را به لیست استودیو‌های فرست پارتی خود اضافه کند و بهترین مکان برای اعلام این امر نیز مراسم X018 است. اکنون مایکروسافت استودیوی ابسیدین (Obsidian Entertainment) را نیز به جمع استودیوهای خود اضافه کرده است.

برای آشنایی با این استودیو تنها کافی است از چند عنوان ساخته شده توسط آنان نام ببریم. برای مثال همگی ما بازی Fallout: New Vegas را تجربه کرده‌ایم و از قدرت و عظمت این عنوان با خبر هستیم. از دیگر ساخته‌ی این استودیو می‌توان به Star Wars: Knights of the Old Republic اشاره کرد که به نوبه‌ی خود، این بازی هم جزو عناوین محبوب و موفق محسوب می‌شود.

مایکروسافت در رابطه با خریداری این استودیو چنین گفته است:

به عنوان یکی از سازندگان عناوین نقش‌آفرینی در صنعت بازی‌های رایانه‌ای، ما بسیار خوشحال هستیم که توانسته‌ایم استودیو‌ی ابسیدین را به زیر مجموعه‌ی استودیو‌های زیر نظر خودمان اضافه کنیم. در اینجا کارکنان این استودیو می‌توانند با آزادی عمل کامل تمامی آن چیزی که همیشه برای آن خیال‌پردازی می‌کردند را عملی کنند.

مایکروسافت در همین مراسم اعلام کرد که استودیوی inXile Entertainment را نیز خریداری کرده است. طبق شواهد مایکروسافت دو استودیویی را به زیر مجموعه‌ی خود اضافه کرده که تخصص هر دو در حیطه‌ی ساخت بازی‌های نقش‌آفرینی است در نتیجه باید در آینده منتظر معرفی یک یا چند بازی در این سبک از طرف مایکروسافت باشیم.

مطالب مشابه